Skip links

Hakkımızda

Sizin konforunuz bizim mutluluğumuz...

Yüksel Yapı 1995 yılında kurulmuş ve alüminyum profil sistemleri satışı ile sektörde kendine yer edinmiş; ardından sektörde güvenilirliği ve kalitesi ile kendini göstermiş ve pazarda başarı ile yükselmeye başlamıştır.

Yüksel Yapı, 2004 yılında ADO grubunun markalarından olan PENTECH markası ile PVC Profil sektörüne de giriş yapmıştır. Daha sonra 2010 yılında Adopen PVC profil sistemlerinin bölge bayisi olarak sektördeki prestijini artırmış ve gücüne güç katmıştır. Geniş hacmi ve deneyimli kadrosu ile kaliteli ve iyi hizmet politikası doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Yüksel Yapı, alüminyum sistemlerde yenilikçi bir yol izlemekte, yüksek teknolojiye sahip makinelerle ve Schuco, Alümil, Akpa, IQ gibi piyasada kalitesini kanıtlamış markalarla çalışmaktadır.

Yüksel Yapı, kendi atölyesinde yüksek teknolojiye sahip makineleri ve eğitimli çalışanları ile ürünleri hızlı ve doğru bir şekilde hazırlayarak müşteri memnuniyetini alışkanlık haline getirmiştir.

Yüksel Yapı; her zaman çalışanlarının eğitimi ve gelişimine ortam hazırlayan bir firma olmuştur. Tüm projelerinde; işçisinden mimarına kadar, alanında yetişmiş ve ehil personel kullanmaya özen göstermiştir. 

Tüm uygulamalarımızda tedarik zincirinin de bir öğesi olduğumuzdan çok geniş bir malzeme erişim olanağımız bulunmaktadır. En doğru malzemeyi en uygun yerde kaliteden taviz vermeden kullanmaktayız.

Müşteri memnuniyeti; firmamızın kendisine belirlemiş olduğu bir kılavuzdur. 

Çalışanlarımızın memnuniyetinin haricinde; sorunsuz ürün teslimi, sorunsuz uygulama, yüksek müşteri memnuniyeti, ve uzun vadeli hedef anlayışımız en temel statejimizdir.

Strateji

Strateji

Basın ve Medya

Basın ve Medya

Kariyer

Kariyer

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz

Raporlama

Müşterilerimizi devamlı bilgilendiririz.

detaylar

Zamanlama

Projelerimizi zamanında bitirmek önceliğimizdir.

detaylar

Güçlü Makine Altyapısı

Son Teknolojisi CNC makine altyapısı

detaylar

Sonuç Odaklı

Tüm uygulamalarımız sonuç ve hedef odaklıdır.

detaylar
17+
Ülke
9
Ödül
400+
Müşteri
4+
Tesis
en_USEN
× Merhaba!